Velké spotřebiče TV, audio, video Vestavné spotřebiče Telefony, Foto, GPS Počítače, kancelář Malé spotřebiče Péče o tělo, zdraví Dům, Byt Hobby, zahrada Elektronické cigarety Totální VÝPRODEJ
výrobci
PHILIPS BRI 956/00
-7%

PHILIPS BRI 956/00

0% (0 hodnocení)
Skladem /
12 990 Kč
ks
katalogové číslo: 341560056048
EAN: 8710103779346
záruka:24 měsíců
výrobce:PHILIPS
doprava zdarma
cena bez DPH:10 732,23 Kč
cena vč. DPH:12 986 Kč
původní cena:13 995 Kč
sleva:1 009 Kč (7.21%)
RP:4 Kč
cena celkem (+ AF + RP):12 990 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

odstraňování chloupků pomocí technologie IPL, nástavec na tělo, obličej, oblast bikin a podpaží,senzor odstínu pokokožky SmartSkin doporučí to nejlepší nastavení intenzity, použití s kabelem i bez kabelu. 5 úrovní intenzity záblesku. >250 000 záblesků. Slide&Slash mode

 

 

Užívejte si 6 měsíců hedvábně hladkou pokožku bez chloupků.*

Inteligentní nástavce navržené pro nejlepší výsledky

 

Technologie Expert IPL pro domácí použití, vyvinutá dermatology

Technologie Expert IPL pro domácí použití, vyvinutá dermatology

IPL je zkratka pro Intense Pulsed Light (Intenzivní pulzní světlo). Philips Lumea působí na kořínky chloupků jemnými světelnými záblesky, což zanechává kořínky ve fázi nečinnosti. Tím se postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou na dotek. Zabraňování růstu chloupků je bezpečné a šetrné, a to i v citlivých oblastech. Zařízení Philips Lumea je klinicky testováno a bylo vyvinuto společně s dermatology pro snadné a efektivní použití v pohodlí domova.

Osvědčená bezpečnost a účinnost péče

Osvědčená bezpečnost a účinnost péče

Objektivní studie prokazují omezení růstu chloupků až o 92 % po pouhých třech ošetřeních**. První 4 ošetření proveďte jednou za dva týdny. Poté již můžete vidět požadované výsledky. Pro udržení těchto výsledků proveďte ošetření vždy po 4 týdnech. Již po 8 ošetřeních vaše pokožka zůstane hladká až 6 měsíců*. Chcete-li tento obrázek zvětšit, klikněte na něj v galerii obrázků v horní části této stránky.

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

Systém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na IPL není systém Philips Lumea vhodný k ošetření světlých blond nebo zrzavých chloupků a není vhodný pro velmi tmavou pokožku kvůli požadavku na vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže.

Inteligentní nástavce se přizpůsobí pro ošetření každé části těla

Inteligentní nástavce se přizpůsobí pro ošetření každé části těla

Chloupky a křivky se v různých částech těla liší, takže každá část potřebuje jiné ošetření, aby byly zajištěny skvělé výsledky. Systém Philips Lumea Prestige je vybaven unikátně zakřivenými inteligentními nástavci pro tělo (nohy, ruce, břicho) a tvář (horní ret, brada). Každý inteligentní nástavec se odlišuje kombinací tvaru, velikosti okénka a filtru a po připojení k zařízení aktivuje přizpůsobený program úpravy pro konkrétní část těla. Tato kombinace promyšleného designu a konkrétního ošetření umožňuje efektivní a bezpečné ošetření i na citlivých místech.

Středně velký vyklenutý nástavec pro podpaží

Středně velký vyklenutý nástavec pro podpaží

Speciálně zaoblený nástavec s velikostí okénka 3 cm2 je navržen pro aplikaci na těžko dostupné chloupky v podpaží. Připojení inteligentního nástavce k zařízení aktivuje přizpůsobený program úpravy podpaží. 86 % žen je spokojeno s redukcí chloupků v podpaží***.

Zaoblený nástavec pro oblast bikin s přídavným filtrem

Zaoblený nástavec pro oblast bikin s přídavným filtrem

Zaoblený nástavec s velikostí okénka 3 cm2 a extra průhledným filtrem. Po připojení inteligentního nástavce se ošetření světlem automaticky upraví pro oblast bikin. 78 % žen je spokojeno s redukcí chloupků v oblasti bikin***.

Velký nástavec na tělo s prohnutým tvarem

Velký nástavec na tělo s prohnutým tvarem

Nástavec na tělo má největší okénko pro ošetření (4,1 cm2), takže je ideální pro rychlé ošetření velkých ploch, jako jsou nohy, ruce a břicho. Prohnutý tvar jemně kopíruje tvar těla pro optimální kontakt s pokožkou. Po připojení nástavce se automaticky nastaví režim ošetření pro tyto části těla. 83 % žen je spokojeno s redukcí chloupků na nohách***.

Přesný nástavec na obličej s přídavným filtrem

Přesný nástavec na obličej s přídavným filtrem

Nástavec byl pečlivě navržen pro jemné, ale účinné ošetření chloupků na obličeji a je vybaven malým a plochým 2cm okénkem, takže jej můžete použít pro ošetření horního rtu, brady a čelisti. Obsahuje také přídavný integrovaný filtr, po jehož vložení do zařízení inteligentní nástavec automaticky nastaví ošetření světlem pro váš obličej. 84 % žen je spokojeno s redukcí chloupků na obličeji***.

Se senzorem SmartSkin

Se senzorem SmartSkin

Zařízení Philips Lumea Prestige nabízí 5 stupňů nastavení energie a usnadňuje výběr toho správného pomocí senzoru SmartSkin. Senzor SmartSkin vybere nejpohodlnější nastavení pro ženy s podobným tónem pleti, jaký máte vy.

Používejte s kabelem i bez kabelu

Používejte s kabelem i bez kabelu

Philips Lumea Prestige lze používat s kabelem i bez něj. Pro větší plochy, jako jsou například nohy, doporučujeme použití s kabelem pro rychlejší ošetření bez přerušení. Menší nebo těžko přístupná místa, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin, můžete ošetřit bez kabelu a vychutnat si úplnou svobodu pohybu.

S BEZPLATNOU aplikací Lumea budete mít osobního školitele kdykoli po ruce

S BEZPLATNOU aplikací Lumea budete mít osobního školitele kdykoli po ruce

Aplikace Lumea je zdarma ke stažení a nabízí jedinečné a přizpůsobené užívání systému IPL – jen pro vás. Je to váš vlastní osobní rádce a zajišťuje, abyste své zařízení Lumea využili co nejvíce, správným způsobem a dosáhli dlouhodobé výsledky. Aplikace vám pomůže vytvořit osobní plán procedur pro každou část těla a přináší tipy a rady pro každé ošetření. Stačí jen aplikaci pravidelně kontrolovat a sledovat upozornění a připomínky.

Žádné výměnné díly, žádné skryté náklady

Žádné výměnné díly, žádné skryté náklady

Systém Philips Lumea představuje kompletní řešení dodávané tak, aby bylo ihned připraveno k použití. Nepotřebujete žádné doplňkové kazety ani gely.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal