Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
SPOTŘEBNÍ ELEKTRONIKA VELKÉ DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE MALÉ DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE IT TELEKOMUNIKACE PŘÍSLUŠENSTVÍ HODINKY a TEPLOMĚRY HRAČKY
kategorie
výrobci

Doprava zboží

  • Doprava zdarma - spotřebiče značky Miele a elektroniku Yamaha a Hisense k Vám dopravíme zdarma. Dopravu zdarma lze využít i pro další zboží, u kterého je to výslovně uvedeno.

 

  • Osobní odběr - objednané zboží si můžete vyzvednout na naší prodejně během provozní doby. O tom, že je připraveno k odběru Vás budeme informovat e-mailem. Zboží je třeba vyzvednout do 5-ti pracovních dní od obdržení tohoto e-mailu. Pokud si zboží v této lhůtě nevyzvednete, bude uvolněno k prodeji. Osobní odběr je vždy zdarma. 

 

  • Osobní odběr na pobočkách Uloženka, DPD Pickup - zboží do 20kg hmotnosti je možné osobně vyzvednout na výdejních místech Uloženka a DPD Pickup. Přehled výdejních míst najdete na www.dpdparcelshop.cz
             Cena služby je 89 Kč
 
  • Expresní balík DPD
Služba je určena k přepravě zásilek do 30kg po území ČR. Tento způsob dopravy nelze využít pro  přepravu objemného zboží / lednička, pračka, myčka,  sporák, TV s úhlopříčkou nad 123cm.../. Zásilka je doručena následující pracovní den po expedici. Dopravce Vás bude pomocí SMS informovat o přibližné době doručení zásilky (v časovém rozmezí 3hodin ).  Pokud se vám doručení v daný den nehodí, můžete ho podle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny.

Cena dopravy je 99 Kč
  
 
    
Služba je určena k přepravě zásilek do 30 kg po území ČR. Dodání garantuje pošta nejpozději následující pracovní den po podání. Pokud Vás doručovatel nezastihne bude zásilka uložena na vaší dodací poště.

Cena dopravy je 129 Kč.
 

          Služba je určena k přepravě zásilek do 30 kg po území ČR. Zásilku si vyzvednete na dodací poště dle Vašeho výběru.

          Cena dopravy je 119 Kč.

 

  • Doprava Gebruder Weiss

 

Slouží k přepravě objemného zboží /lednička, pračka, myčka, sporák, TV nad 123 cm.../ po celém území ČR. Zboží je doručeno následující pracovní den po expedici. Dopravce Vás bude předem telefonicky informovat o době doručení zásilky, upřesní s Vámi termín a místo doručení. 
 

             Cena dopravy je 399 Kč.

 

  • Vlastní doprava Kelvin.cz
  • Slouží  k přepravě objemného zboží / lednička, pračka, myčka, TV.../ do vzdálenosti 30km od odběrního místa ( Polička ). Termín doručení s Vámi dohodneme předem.

    Cena dopravy je 200 Kč.      

            Uvedené ceny platí pro dopravu po České republice. V případě zájmu o zaslání na Slovensko kalkulujeme ceny dopravy individuálně.