Doprava zboží

 

  • Osobní odběr na naší prodejně - objednané zboží si můžete vyzvednout na naší prodejně během provozní doby. O tom, že je připraveno k odběru Vás budeme informovat e-mailem. Zboží je třeba vyzvednout do 5-ti pracovních dní od obdržení tohoto e-mailu. Pokud si zboží v této lhůtě nevyzvednete, bude uvolněno k prodeji. Osobní odběr je vždy zdarma.

 

  • Expresní balík GLS - k přepravě zásilek do 30kg po území ČR. Tento způsob dopravy nelze využít pro  přepravu objemného zboží /lednička, pračka, myčka,  sporák, TV s úhlopříčkou nad 108cm.../. Zásilka je doručena následující pracovní den po expedici. Dopravce Vás bude pomocí SMS informovat o přibližné době doručení zásilky (v časovém rozmezí 3hodin).  Pokud se vám doručení v daný den nehodí, můžete ho podle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny. Cena služby je 119 Kč.
 
  • Osobní odběr na výdejních místech GLS ParcelShop  - zboží do 15kg hmotnosti je možné osobně vyzvednout na více než 600 výdejních míst GLS ParcelShop. Přehled výdejních míst najdete na https://gls-group.eu/CZ/cs/seznam-parcelshopu. Cena služby je 79 Kč.
 
  • Doprava Gebruder Weiss - slouží k přepravě objemného zboží /lednička, pračka, myčka, sporák, TV nad 123 cm.../ po celém území ČR. Zboží je doručeno následující pracovní den po expedici. Dopravce Vás bude předem telefonicky informovat o době doručení zásilky, upřesní s Vámi termín a místo doručení. Cena dopravy je 399 Kč.
 
  • Doprava na Slovensko - služba je určena k přepravě zásilek do 30kg na území SR. Cena dopravy je 249 Kč.

               

  • Vlastní doprava Kelvin.cz - slouží  k přepravě objemného zboží /lednička, pračka, myčka, TV.../ do vzdálenosti 30km od odběrního místa ( Polička ). Termín doručení s vámi dohodneme. Cena dopravy je 200 Kč. 

            

          

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).